Migration Audit Report (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: custom
da: tilpasset

en: Edit link
da: Redigér-link

en: Just a plain text field.
da: Blot et normalt tekstfelt.

en: Just a timestamp field.
da: Kun et tidsstempelfelt

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args

en: Provide a simple link to edit the content.
da: Indsæt et simpelt link til at redigere indholdet.
