Migration Audit Report (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Edit
it: Modifica

en: custom
it: personalizzato

en: Edit link
it: Link modifica

en: Just a plain text field.
it: Solo un campo di testo semplice.

en: Just a timestamp field.
it: Solo un campo con timestamp.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args

en: Provide a simple link to edit the content.
it: Fornisce un link per modificare il contenuto.
