Migration Audit Report (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: custom
sv: anpassad

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: Just a plain text field.
sv: Bara ett vanligt textfält.

en: Just a timestamp field.
sv: Bara ett fält för tidsstämpel.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: Provide a simple link to edit the content.
sv: Tillhandahåll en enkel länk för att redigera innehållet.

en: Tag Type
sv: Etiketttyp
