Migration Audit Report (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: custom
uk: інший

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Just a plain text field.
uk: Текстове поле.

en: Just a timestamp field.
uk: Просто поле для часу

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Provide a simple link to edit the content.
uk: Пряме посилання на редагування матеріалу.
