Migration Audit Report (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Just a plain text field.
cs: Pouze pole s prostým textem.

en: Just a timestamp field.
cs: Pouze pole s časovým razítkem

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Entity Id
cs: ID entity
