Migration Audit Report (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Just a plain text field.
fi: Toinen tekstikenttä.

en: Just a timestamp field.
fi: Toinen kellonaikakenttä.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Provide a simple link to edit the content.
fi: Tarjoa yksinkertainen linkki sisällön muokkaamiseksi.
