Migration Audit Report (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: custom
fr: personnalisé

en: Edit link
fr: Lien de modification

en: Just a plain text field.
fr: Juste un champ texte simple.

en: Just a timestamp field.
fr: Juste un champ horodateur.

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: Provide a simple link to edit the content.
fr: Fournir un lien pour modifier le contenu.

en: Tag Type
fr: Type d'étiquette

en: Entity Title
fr: Titre de l'entité
