Migration Audit Report (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: custom
ru: дополнительный

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: Just a plain text field.
ru: Текстовое поле.

en: Just a timestamp field.
ru: Поле отметки времени.

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: Provide a simple link to edit the content.
ru: Прямая ссылка на редактирование материала.
