Migration Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Date
af: Datum

en: Image
af: Beeld

en: Location
af: Ligging

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Topic
af: Onderwerp

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
