Migration Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Date
bn: তারিখ

en: Image
bn: ছবি

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Location
bn: অবস্থান
