Migration Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Date
ca: Data

en: Image
ca: Imatge

en: Teaser
ca: Resum

en: Location
ca: Localització

en: Count
ca: Quantitat

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Topic
ca: Tema

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Credits
ca: Crèdits

en: Migration
ca: Migració
