Migration Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Date
cs: Datum

en: Image
cs: Obrázek

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Component
cs: Komponenta

en: Location
cs: Místo

en: Count
cs: Počet

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Topic
cs: Téma

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Migration
cs: Migrace
