Migration Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Image
el: Εικόνα

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Component
el: Συστατικό

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Topic
el: Θέμα

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο
