Migration Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Date
ja: 日付

en: Image
ja: 画像

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Component
ja: コンポーネント

en: Location
ja: 場所

en: Count
ja: カウント

en: Attachments
ja: 添付

en: Topic
ja: トピック

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Migration
ja: マイグレーション
