Migration Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: Count
si: එකතුව
