Migration Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Date
sl: Datum

en: Image
sl: Slika

en: Location
sl: Mesto

en: Count
sl: Število

en: Attachments
sl: Priponke

en: Topic
sl: Tematika
