Migration Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Date
sq: Data

en: Location
sq: Vendodhja

en: Count
sq: Numri

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Topic
sq: Tema
