Migration Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Date
tr: Tarih

en: Image
tr: Resim

en: Teaser
tr: Özet

en: Component
tr: Bileşen

en: Location
tr: Konum

en: Count
tr: Sayaç

en: Attachments
tr: Ekler

en: Topic
tr: Konu

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Migration
tr: Göç
