Migration Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Date
am: ቀን

en: Component
am: ምንዝር

en: Location
am: ቦታ
