Migration Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Date
nl: Datum

en: Image
nl: Afbeelding

en: Component
nl: Besturingselement

en: Location
nl: Locatie

en: Count
nl: Aantal

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Credits
nl: Medewerkerslijst

en: Migration
nl: Migratie
