Migration Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Date
ur: تاریخ

en: Image
ur: تصویر

en: Component
ur: جزو
