Migration Tools (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Date
bg: Дата

en: Image
bg: Снимка

en: Teaser
bg: Резюме

en: Location
bg: Местоположение

en: Count
bg: Брой

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Topic
bg: Тема
