Migration Tools (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Date
eo: Dato

en: Image
eo: Bildo

en: Component
eo: Komponanto

en: Location
eo: Loko

en: Count
eo: Kalkulo

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Topic
eo: Temo
