Migration Tools (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Date
gl: Data

en: Image
gl: Imaxe

en: Teaser
gl: Resumo

en: Component
gl: Compoñente

en: Location
gl: Localización

en: Count
gl: Contar

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Topic
gl: Tema

en: Unpublished
gl: Non publicado
