Migration Tools (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Date
hu: Dátum

en: Image
hu: Kép

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Component
hu: Összetevő

en: Location
hu: Helyszín

en: Count
hu: Mennyiség

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Topic
hu: Témakör

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Credits
hu: Akit még köszönet illet

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Duplicate titles
hu: Dupla címek
