Migration Tools (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Date
is: Dagsetning

en: Image
is: Mynd

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Component
is: Íhlutur

en: Location
is: Staðsetning

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Topic
is: Umræðuefni

en: Unpublished
is: Ekki birt
