Migration Tools (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Location
km: ទីតាំង

en: Count
km: រាប់

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Topic
km: ប្រធានបទ
