Migration Tools (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Date
lv: Datums

en: Image
lv: Attēls

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Component
lv: Komponents

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Count
lv: Skaits

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Topic
lv: Tēma

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Migration
lv: Migrācija
