Migration Tools (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Date
mr: दिनांक

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Location
mr: स्थळ

en: Topic
mr: विषय

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
