Migration Tools (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Date
ne: मिति

en: Location
ne: स्थान

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Topic
ne: विषय
