Migration Tools (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Date
nn: Dato

en: Image
nn: Bilete

en: Location
nn: Stad

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Topic
nn: Emne

en: Unpublished
nn: Upublisert
