Migration Tools (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Date
pl: Data

en: Image
pl: Obraz

en: Teaser
pl: Skrót

en: Component
pl: Komponent

en: Location
pl: Położenie

en: Count
pl: Liczba

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Topic
pl: Temat

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Migration
pl: Migracja
