Migration Tools (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Date
ru: Дата

en: Image
ru: Изображение

en: Teaser
ru: Анонс

en: Component
ru: Компонент

en: Location
ru: Место

en: Count
ru: Количество

en: Attachments
ru: Вложения

en: Topic
ru: Тема форума

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Migration
ru: Миграция

en: Duplicate titles
ru: Дубликаты заголовков
