Migration Tools (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Date
te: తేదీ

en: Image
te: బొమ్మ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Count
te: లెక్క

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Topic
te: విషయం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
