Migration Tools (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Date
th: วันที่

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Count
th: จำนวน

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Migration
th: การโยกย้าย
