Migration Tools (7.x-2.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Location
bs: Lokacija

en: Topic
bs: Tema
