Migration Tools (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Date
is: Dagfesting

en: Location
is: Pláss

en: Count
is: Nøgd

en: Attachments
is: Viðfesti

en: Topic
is: Evni

en: Unpublished
is: Ikki givið út
