Migration Tools (7.x-2.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Date
hi: तारीख

en: Image
hi: चित्र

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Component
hi: अंग

en: Location
hi: स्थान

en: Count
hi: गुणांक

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: Topic
hi: विषय

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित
