Migration Tools (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Image
hy: Նկար

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Count
hy: քանակ

en: Topic
hy: Թեմա
