Migration Tools (7.x-2.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Date
kk: Датасы

en: Image
kk: Сурет

en: Location
kk: Орналасуы

en: Count
kk: Саны

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Topic
kk: Тақырыпша
