Migration Tools (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Credits
kn: ಮನ್ನಣೆಗಳು

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
