Migration Tools (7.x-2.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Date
mn: Огноо

en: Image
mn: Зураг

en: Location
mn: Байрлал
