Migration Tools (7.x-2.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Date
oc: Data

en: Image
oc: Imatge

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Location
oc: Emplaçament

en: Count
oc: Descompte

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Topic
oc: Subjècte

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Credits
oc: Crèdits
