Migration Tools (7.x-2.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Date
ps: نيټه

en: Image
ps: انځور

en: Count
ps: شمیر

en: Topic
ps: موضوع
