Migration Tools (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Date
pt: Data

en: Image
pt: Imagem

en: Teaser
pt: Resumo

en: Component
pt: Componente

en: Location
pt: Localização

en: Count
pt: Contagem

en: Attachments
pt: Anexos

en: Topic
pt: Tópico

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Speaker
pt: Orador

en: Credits
pt: Créditos

en: Migration
pt: Migração

en: Duplicate titles
pt: Títulos duplicados
