Migration Tools (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Date
sr: Датум

en: Component
sr: Компонента

en: Unpublished
sr: Необјабљено
