Migration Tools (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Date
sv: Datum

en: Image
sv: Bild

en: Teaser
sv: Ingress

en: Component
sv: Komponent

en: Location
sv: Plats

en: Count
sv: Antal

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Topic
sv: Ämne

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Speaker
sv: Talare

en: Credits
sv: Lista över medverkande

en: Migration
sv: Migrering
