Migration Tools (7.x-2.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Date
ta: தேதி

en: Image
ta: படம்

en: Location
ta: இடம்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்

en: Topic
ta: தலைப்பு

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத
