Migration Tools (7.x-2.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Image
ug: سۈرەت

en: Location
ug: ئورنى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Topic
ug: تېما
