Migration Tools (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Date
ast: Data

en: Image
ast: Imaxe

en: Location
ast: Llugar

en: Count
ast: Cuenta

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Topic
ast: Asuntu
